Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zoo Lešná

5. 8. 2007

Víkend začal tradičně pátečním nácvikem. Sešlo se nás nečekaně hodně, pořádně jsme si zatancoval, vyřešili některé problémy a vypili nějaký ten litřík vínka. Oficiální konec je sice ve 22:00, ale za všeobecného souhlasu jsme ho posunuli na neurčito. Asi polovina zbývajících se sešla na podiu u kulatého stolu a začali jsme rokovat.Obrazek Myslím tím zpívat, debatovat a bavit se. To bylo ze všeho nejdůležitější. Přišel se na nás podívat i Vašek. Zábava gradovala v okamžiku když jsme zkoušeli ohněvzdornost Šárčiných nehtů…nebo to bylo při výstupu na osvětlovací rampu nad podiem? Už ani nevím…dokonce přišlo i na pizzu. Kolem druhé jsme se rozešli ke svým domovům. Jelikož jsem teď pád dní doma sám, lákal jsem k sobě návštěvu. Holkám se už nechtělo, tak jsme si udělali s Vaškem pánskou jízdu. Probrali jsme spoustu důležitých věcí, vypili „gottův tramín“ a kolem čtvrté ráno se šlo spát….

To jen tak okrajově k pátku..

V sobotu jsem nemohl ani dospat( kecám, po divoké noci jsem se nemohl vyhrabat z posteleJ ) jak jsem se těšil na výlet do Zlína. Sešla se opět zajímavá partička. Já, Romana, Lenka, Kačenka a Řidič. Už po prvních kilometrech v autě jsem pochopil, že to nebude jen tak obyčejný výlet. Hned od začátku byla obrovská legrace, hlavně díky vtipným poznámkám Řidiče. Polovinu osazenstva(Řidiče nepočítám) tvořili geo maniaci. Proto nesměl chybět nějaký ten odlov. První byl proveden těsně před Zlínem. Sice nám hledání trvalo trochu dýl, hledali jsme na špatné straně řeky, ale podařilo se. Do zoo v Lešné jsme přijeli kolem půl druhé. Už jsem tu před pár lety byl, takže jsem věděl, že nás čeká krásná, ale dosti dlouhá procházka. Za velmi humorné nálady jsme si prohlídli téměř všechny výběhy, pavilony, a klece.. asi největší úspěch měli sloni a tygři. Možná bych ještě vyzdvihl Amazonii, kde jsem se cítil jako ryba ve voděJ 

ObrazekRád bych vám tu popsal nějaké fórky a vtípky kterými jsme se celý den bavili, ale nedokážu to. Ale představte si situaci, že někdo řekne slovo popel a všichni se válí smíchy…takhle to fungovalo po celý den.

 Ze zoo jsme pokračovali směr Zlín. Málem bych zapomněl, ještě jsme museli odlovit zoo kešku. Nacházela se kousek za zdí zahrady a trvalo nám celkem dlouho než se podařila najít…ještě že nám nechyběl humor.

Kousek od zlínského centra jsme povečeřeli ve restauraci U dvou slunečnic. Příjemná zahrádka, příjemná obsluha, příjemní hosté(tím myslím násJ ). Potom jsme se vydali na lov k místnímu kostelu. Po dlouhém bloumání sem a tam, a hledání nápovědy, se Romči povedlo najít kešku přitisknutou na nástěnku. Byla to nástěnka smrti. Plná úmrtních parte. Dále nás už čekala jen keška u Baťových domků. V krásné kolonii cihlových baráčků se nám ale najít nepodařila. Asi po hodině hledání jsem se podíval přes mobil na net, abych zjistil, že je keška už delší dobu fuč. Snad jindy. Cestou domů jsme se ještě stavili v Otrokovicích na minigolfu. S Řidičem jsme měli potrénováno a tak jsme se cílili silní. Holky nás ale dost vyškolili. Chvílema jsem se musel i stydět, ne a ne se trefit do díry. Romaně to ten den ovšem nedělalo problémJ  (kdo tam nebyl, nepochopíJ )  končili jsme za úplné tmy, možná i proto (:o) ) vyhrála Kačka, ač naprostý amatér. Druhý jsem byl já…další pořadí už není zajímavé:o)

Celkem vyčerpaní, i když stále plní vtipu, jsme se vraceli do Brna. Pomalu se těším na další výlet. Kdyby byl z poloviny tak skvělý jako tento, bude to špička!!!

 

Jen na vysvětlenou pro ty co nepochopili(Řidič=František)

 

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář